BEST Energia

Elastyczne godziny pracy
Skowronek czy sowa? Nasi pracownicy mogą swobodnie rozpoczynać pracę między godziną 7:00 a 10:00.

 

Praca zdalna
Potrzebujesz od czasu do czasu popracować w domowym zaciszu? My też, dlatego w BEST mamy możliwość korzystania z home office.

 

Prywatna opieka zdrowotna
W ramach pakietu sam wybierasz placówkę i lekarza z szerokiej oferty medycznej, a jeżeli i tak wolisz swojego lekarza spoza oferty, zwrócimy Ci koszty tej wizyty. Opieką zdrowotną możesz objąć także swoich najbliższych. Co jeszcze? Pakiet możesz mieć już za symboliczne 10zł!

 

Ubezpieczenie na Życie
Ubezpiecz siebie oraz swoich bliskich na dostosowanych do siebie warunkach.

 

Kafeteria My Benefit
Skorzystaj z systemu kafeteryjnego i wybierz swój benefit! Karta Multisport, bilety do kina, na koncert, a może do SPA? System My Benefit oferuje to i dużo więcej.

 

Owocowe środy
Środy w naszych kuchniach są smaczne i zdrowe! Serwujemy pyszne przekąski w postaci owoców i warzyw. A od czasu do czasu owoce zamieniamy na… czekoladę lub lody!

 

BEST Moves
Lubisz jeździć rowerem? A może wolisz spacerować, jeździć na rolkach czy pływać? Za regularną aktywność fizyczną otrzymasz co miesiąc punkty w grywalizacji. Wystarczy, że dołączysz do BEST Moves!

 

Dodatkowe benefity
Dodatkowe dni wolne dla osób z orzeczeniem o lekkim stopniu niepełnosprawności oraz rozszerzony pakiet medyczny dla wszystkich osób z orzeczeniem o niepełnosprawności.

BEST Progres

Szkolenia, certyfikaty
WIEDZA to jedna z naszych kluczowych wartości. Stawiamy na rozwój kompetencji podczas praktycznych szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych.

 

Kultura dzielenia się wiedzą
Jesteś ambitny i nie lubisz stać w miejscu? To dobrze, bo my też! Lubimy uczyć się od siebie nawzajem i wzajemnie inspirować.

 

Nauka języków obcych online
Chcesz nauczyć się języka obcego od podstaw, podnieść posiadane już umiejętności językowe na wyższy poziom, poczuć się swobodniej w „business English”? U nas zupełnie bezpłatnie Ty (oraz wybrana osoba towarzysząca!) możecie korzystać z platformy do nauki języków obcych online.

 

Job Rotation
Żądnym wiedzy i nowych doświadczeń oferujemy program Job Rotation. Jeżeli chcesz, możesz poszerzyć swoje horyzonty i stawić czoła nowym wyzwaniom poprzez czasową zmianę obszaru pracy.

 

Swoboda pracy
W Twojej głowie kłębią się twórcze myśli? Doceniamy zaangażowanie i kreatywność naszych pracowników! Chętnie słuchamy pomysłów i wspieramy realizację najciekawszych.

 

Biblioteczka firmowa
Brakuje Ci lektury na leniwe wieczory, a może chcesz poszerzyć swoją wiedzę w wybranym obszarze? U nas bezpłatnie wypożyczysz ciekawe pozycje z BESTowej biblioteczki pracowniczej.

 

BESTileusz
Doceniamy naszych „długodystansowców”, czyli osoby, które są z nami już kilka lat… Za każde 5 lat przepracowane w BEST otrzymasz dodatkowy dzień do wymiaru Twojego urlopu oraz prezent.

BEST Atmosfera

Program adaptacji
Stres przed pierwszym dniem pracy w BEST? Niepotrzebnie. Każdemu nowemu koledze lub koleżance wszystko wyjaśniamy: aranżujemy odpowiednie szkolenia, wręczamy pakiet informacyjny oraz oprowadzamy po firmie. Na każdego czeka także prezent powitalny. Witamy w zespole!

 

Spotkania i imprezy integracyjne
Lubimy się integrować, zarówno firmowo, jak i zespołowo! Doceniamy każdą okazję do wspólnej zabawy.

 

Grywalizacja Play BEST
Masz naturę gracza? A może kręci Cię kolekcjonowanie? Dołącz do gry firmowej Play BEST i kolekcjonuj punkty za aktywności w 14 różnych kategoriach. Punkty możesz wymieniać na nagrody rzeczowe, bony, a nawet dodatkowe dni urlopu.

 

Baby BEST
Wspieramy przyszłych i nowych rodziców zarówno w czasie ciąży, po urodzeniu dziecka oraz w powrocie do pracy. Praktyczny poradnik czy prezent z okazji narodzin dziecka to tylko niektóre z udogodnień, które oferujemy.

 

Lokalizacja i infrastruktura
Do naszych siedzib bezproblemowo dojedziesz każdym środkiem transportu, własnym czy miejskim. A jeśli zapomnisz obiadu, zawsze możesz przekąsić coś w pobliskich lokalach gastronomicznych i foodtruckach.

 

Pełne wyposażenie kuchni
Wolisz espresso, zieloną herbatę, yerba mate, a może pijasz tylko wodę z cytryną? Wszystko, co lubisz znajdziesz w naszych kuchniach. Odgrzejesz obiad, zrobisz tosta, a nawet zblendujesz koktajl!

 

Dofinansowanie miejsc parkingowych
Chcesz, by Twój samochód bezpiecznie czekał na Ciebie na terenie kompleksu biurowego? Rezerwuj dofinansowane miejsca parkingowe na poszczególne dni, gdy pracujesz stacjonarnie.

 

Wolontariat pracowniczy
Lubimy pomagać i chętnie udzielamy się w różnych akcjach charytatywnych. Regularnie wspieramy wybrane organizacje pozarządowe.