Administracja

Jesteś otwarty i komunikatywny, a praca z ludźmi sprawia Ci satysfakcję? W zespole administracji poznasz funkcjonowanie firmy od zaplecza, wykorzystasz swoje zdolności organizacyjne, nauczysz się efektywnego zarządzania własnym czasem oraz zdobędziesz wiele innych, przydatnych umiejętności.

Co nas wyróżnia?

Elastyczny czas pracy

Rozbudowany program Work Life Balance

BEST atmosfera

Grywalizacja firmowa

Pakiet benefitów dla osób z orzeczeniem o niepełnosprawności

Jak wygląda praca w tym obszarze?

Nasza praca to nieustanne dbanie o dobro i komfort wszystkich pracowników firmy. Dbamy o szybki i sprawny obieg dokumentów i korespondencji. Odbieramy telefony, przyjmujemy wpłaty, wysyłamy paczki. Opiekujemy się flotą transportową oraz pilnujemy bezpieczeństwa i organizujemy wyjazdy pracowników. No i oczywiście zapewniamy zaopatrzenie socjalne i sprawdzamy jego jakość – z nami pysznej kawy, herbaty czy świeżego mleka w firmowych kuchniach na pewno nie zabraknie.

 

Nasz zespół

Jesteśmy zróżnicowani pod względem wieku, płci i charakterów, dzięki czemu wzajemnie się wspieramy i uzupełniamy swoje kompetencje. Wspólnie budujemy kulturę pracy zespołowej, której głównymi wyznacznikami są otwartość, współpraca i wzajemne wsparcie. Jesteśmy zaangażowani i odpowiedzialni, umiemy pracować pod presją czasu. Ze względu na charakter naszej pracy jesteśmy dyskretni i taktowni.

Oferty pracy dla Administracja

Sprawdź