Operacje

W obszarze operacji każdy dzień przynosi nowe wyzwania. Nasza praca to nieustanny rozwój już posiadanych kompetencji i umiejętności oraz zdobywanie kolejnych. Codzienne mierzenie się z wyzwaniami daje nam ogromną motywację i satysfakcję. Każdego dnia zarządzamy portfolio projektów, które wspierają realizację strategicznych celów firmy.

Co nas wyróżnia?

Elastyczny czas pracy

Rozbudowany program Work Life Balance

Realny wpływ na realizowane projekty

BEST atmosfera

Zespół wysokiej klasy specjalistów

Jak wygląda praca w tym obszarze?

Pracujemy zwinnie i na czas, korzystając z metodyk klasycznych oraz Agile PM, Scrum, Lean, Six Sigma, Kaizen. Współpracujemy z różnymi zespołami i stykamy się z urozmaiconą tematyką. W codziennej pracy posługujemy się nowoczesnymi narzędziami wspomagającymi prace PM’a: JIRA, Confluence, Visio, MS Project. Metodologicznie wspieramy liderów projektów takich jak: Sigma, BEST Online, Hurtownia Danych, Systemy premiowe, projekty optymalizacyjne i zwiększające efektywność procesów oraz wielu innych.

 

Nasz zespół

Zespół ludzi z pasją – skrupulatni, konsekwentni, otwarci na zmiany i skoncentrowani na celu. Praca w tak elastycznym środowisku wymaga od nas wszechstronności, odporności na stres i umiejętności pracy zespołowej. Jesteśmy teamem nieszablonowo myślących profesjonalistów, nastawionych na efektywność, innowacje oraz doskonalenie procesów i dostarczanie optymalnych rozwiązań biznesowych.

Oferty pracy dla Operacje

Sprawdź