Finanse

Myślisz, że praca w finansach jest nudna? Nie u nas! Nasza codzienność to nie tylko liczby, ale także wyzwania, praca zespołowa, ambitne projekty i możliwość ciągłego rozwoju. Czuwamy nad tym, by działalność firmy była opłacalna, a wszystko, co związane z finansami (i nie tylko) miało właściwe odzwierciedlenie w sprawozdaniu finansowym. Dbamy też o to, by podejmowane decyzje były racjonalne i optymalne dla wszystkich. To ciekawa droga dająca możliwość poszukiwania alternatywnych rozwiązań, precyzji i ciągłego analizowania.

Co nas wyróżnia?

Elastyczny czas pracy

Rozbudowany program Work Life Balance

Realny wpływ na realizowane projekty

BEST atmosfera

Zespół wysokiej klasy specjalistów

Jak wygląda praca w tym obszarze?

Opiekujemy się całym obszarem finansów i rachunkowości w Grupie Kapitałowej BEST – zadań i wyzwań z tym związanych jest mnóstwo. Prowadzimy księgowość wszystkich podmiotów z Grupy, przygotowujemy ich budżety, plany finansowe, analizujemy odchylenia, zarządzamy płynnością. Odpowiadamy za pełną sprawozdawczość finansową tych podmiotów, a także przygotowujemy skonsolidowane raporty okresowe. Jesteśmy obszarem, który odpowiedzialny jest za pozyskiwanie finansowania na nowe inwestycje i zarządzanie płynnością całej Grupy. Aktywnie uczestniczymy w budowaniu relacji inwestorskich, dokładając swoją cegiełkę kompetencji analitycznych. Realizujemy także liczne projekty finansowe, jesteśmy główną komórką przekazywania informacji zarządczych.

 

Nasz zespół

Lubimy liczby, umiemy się z nimi obchodzić i wiele za ich pomocą wyrazić. Cenimy rzetelność, skrupulatność i dociekliwość, ale nie jesteśmy nudziarzami! Obszar finansów w BEST to ekipa zgranych, pełnych pasji ludzi, którzy potrzebują nowych wyzwań jak powietrza. Lubimy stać na „finansowej straży” różnych inicjatyw i dbamy o to, by każda z liczb była na właściwym miejscu.

 

 

Oferty pracy dla Finanse

Sprawdź