IT

Jesteś ambitny i nie lubisz stać w miejscu? Praca w naszym obszarze IT to przede wszystkim ciekawe wyzwania i otwartość na Twoje pomysły. Realizujemy innowacyjne projekty, dzięki którym na co dzień mamy okazję nieustannie podnosić nasze kwalifikacje w praktyce. Jesteśmy gotowi na nowe rozwiązania, szanujemy nawzajem swoje kompetencje i staramy uczyć się od siebie każdego dnia. A ponadto świetnie się ze sobą bawimy!

Co nas wyróżnia?

Elastyczny czas pracy

Rozbudowany program Work Life Balance

Realny wpływ na realizowane projekty

Grywalizacja firmowa

Pakiet benefitów dla osób z orzeczeniem o niepełnosprawności

Jak wygląda praca w tym obszarze?

W BEST tworzymy nowoczesną, wielowarstwową architekturę opartą o usługi sieciowe. Programujemy w JEE 7, ale nie stoimy w miejscu i podnosimy wersję wraz z nowymi release’ami. Pracujemy zwinnie – projekty IT zwykle realizujemy w oparciu o Scrum lub Scrumban, Agile FDD. Mamy wpływ na wykorzystywane przez nas narzędzia i technologie. Na co dzień wspomagamy się najnowocześniejszymi z nich, takimi jak: Atlassian Confluence, Jira, IntelliJ IDEA czy Git. Korzystamy też z narzędzi BI, jak QlikView czy SQLServer 2016 Enterprise. Naszą największą dumą jest SIGMA – stworzona całkowicie od podstaw platforma operacyjna z modułem administracyjnym, która obsługuje większość kluczowych procesów w Grupie BEST

 

Nasz zespół

Pion IT jest jedną z największych struktur w naszej firmie – to zgrany zespół ponad 60 osób uczestniczących w procesie wytwarzania (rozwoju) i utrzymania oprogramowania. Mamy w zespole kreatywnych i doświadczonych analityków systemowych, programistów, testerów oraz administratorów: sieciowych, baz danych i systemów informatycznych.

Oferty pracy dla IT

Sprawdź