IT

Jesteś ambitny i nie lubisz stać w miejscu? Praca w naszym obszarze IT to przede wszystkim ciekawe wyzwania i otwartość na Twoje pomysły. Realizujemy innowacyjne projekty, dzięki którym nieustannie mamy okazję podnosić nasze kwalifikacje w praktyce. Jesteśmy gotowi na nowe rozwiązania, szanujemy nawzajem swoje kompetencje i staramy uczyć się od siebie każdego dnia. A ponadto świetnie się ze sobą bawimy!

Spójrz na pracę inaczej
Pracownik IT Pracujemy zwinnie

Co nas wyróżnia?

Elastyczny czas pracy

Rozbudowany program Work Life Balance

Realny wpływ na realizowane projekty

Grywalizacja firmowa

Zespół wysokiej klasy specjalistów

Jak wygląda praca w tym obszarze?

W BEST tworzymy nowoczesną, wielowarstwową architekturę opartą o usługi sieciowe. Programujemy w JEE 7, ale nie stoimy w miejscu i podnosimy wersję wraz z nowymi release’ami. Pracujemy zwinnie – projekty IT zwykle realizujemy w oparciu o Scrum lub Scrumban, Agile FDD. Mamy wpływ na wykorzystywane przez nas narzędzia i technologie. Na co dzień wspomagamy się najnowocześniejszymi z nich, takimi jak: Atlassian Confluence, Jira, IntelliJ IDEA czy Git. Korzystamy też z narzędzi BI, jak QlikView czy SQLServer 2016 Enterprise. Naszą największą dumą jest SIGMA – stworzona całkowicie od podstaw platforma operacyjna z modułem administracyjnym, która obsługuje większość kluczowych procesów w Grupie BEST.

 

Nasz zespół

Pion IT jest jedną z największych struktur w naszej firmie – to zgrany zespół ponad 60 osób uczestniczących w procesie wytwarzania (rozwoju) i utrzymania oprogramowania. Mamy w zespole kreatywnych i doświadczonych analityków systemowych, programistów, testerów oraz administratorów: sieciowych, baz danych i systemów informatycznych.

Oferty pracy dla IT

Sprawdź