Analiza

W dziale analiz rozwiniesz umiejętności logicznego myślenia i poszukiwania korzystnych rozwiązań. Będziesz mieć realny wpływ na działania i kluczowe decyzje biznesowe. Praca na nowoczesnych narzędziach da Ci możliwość ciągłego rozwoju i poszerzenia horyzontów, przy jednoczesnym pogłębianiu znajomości dotychczasowych metodyk.

Co nas wyróżnia?

Elastyczny czas pracy

Rozbudowany program Work Life Balance

Grywalizacja firmowa

Pakiet benefitów dla osób z orzeczeniem o niepełnosprawności

Zespół wysokiej klasy specjalistów

Jak wygląda praca w tym obszarze?

Identyfikujemy wzorce i reguły, które optymalizują wyniki firmy. Dostarczamy organizacji informacji potrzebnych do podejmowania decyzji biznesowych oraz poszukujemy metod i narzędzi statystycznych, które pozwolą podjąć najbardziej optymalne z nich. Monitorujemy założenia, wyjaśniamy rozbieżności i koordynujemy działania naprawcze. Ponadto wdrażamy portfele wierzytelności oraz współtworzymy strategie i testujemy nowe rozwiązania. Badamy zjawiska przy wykorzystaniu różnorodnych technik analitycznych, np. uczenia maszynowego, analiz wizualnych, a także programujemy w językach SQL, R.

 

Nasz zespół

Jesteśmy ambitni i pasjonuje nas to, czym się zajmujemy. Nieprzerwanie uczymy się, rozwijamy i poszukujemy nowych metod i narzędzi do lepszego zrozumienia otaczających nas procesów, zjawisk oraz danych. Wnikliwi, dociekliwi i pomocni – to właśnie my. Dążymy do tego, by zrozumieć i osiągać coraz więcej. Jesteśmy skrupulatni i skupieni na swojej pracy. Czasem możemy stwarzać wrażenie nieśmiałych, ale tak naprawdę jesteśmy otwarci, zgrani i zawsze chętni do wspólnych inicjatyw.

Oferty pracy dla Analiza

Sprawdź