Analiza

W obszarze analiz rozwiniesz umiejętności logicznego myślenia i poszukiwania korzystnych rozwiązań. Będziesz mieć realny wpływ na działania i kluczowe decyzje biznesowe. Praca na nowoczesnych narzędziach da Ci możliwość ciągłego rozwoju i poszerzenia horyzontów, przy jednoczesnym pogłębianiu znajomości dotychczasowych metodyk.

Co nas wyróżnia?

Elastyczny czas pracy

Rozbudowany program Work Life Balance

Realny wpływ na realizowane projekty

Grywalizacja firmowa

Zespół wysokiej klasy specjalistów

Jak wygląda praca w tym obszarze?

Identyfikujemy wzorce i reguły, które optymalizują wyniki firmy. Dostarczamy organizacji informacji potrzebnych do podejmowania decyzji biznesowych oraz poszukujemy metod i narzędzi statystycznych, które pozwolą podjąć najbardziej optymalne z nich. Monitorujemy założenia, wyjaśniamy rozbieżności i koordynujemy działania naprawcze. Ponadto wdrażamy portfele wierzytelności oraz współtworzymy strategie i testujemy nowe rozwiązania. Badamy zjawiska przy wykorzystaniu różnorodnych technik analitycznych, np. uczenia maszynowego, analiz wizualnych, a także programujemy w językach SQL, R.

 

Nasz zespół

Jesteśmy ambitni i pasjonuje nas to, czym się zajmujemy. Nieprzerwanie uczymy się, rozwijamy i poszukujemy nowych metod i narzędzi do lepszego zrozumienia otaczających nas procesów, zjawisk oraz danych. Wnikliwi, dociekliwi i pomocni – to właśnie my. Dążymy do tego, by zrozumieć i osiągać coraz więcej. Jesteśmy skrupulatni i skupieni na swojej pracy. Czasem możemy stwarzać wrażenie nieśmiałych, ale tak naprawdę jesteśmy otwarci, zgrani i zawsze chętni do wspólnych inicjatyw.

Oferty pracy dla Analiza

Sprawdź