Marketing

W centrum naszej codziennej pracy jest Klient. Analizujemy jego potrzeby i staramy się jak najtrafniej na nie odpowiedzieć. Przygotowujemy produkty i promujemy je, opracowujemy materiały informacyjne i edukacyjne, dbamy o wizerunek marki i jej świadomość na rynku.

Co nas wyróżnia?

Elastyczny czas pracy

Rozbudowany program Work Life Balance

Realny wpływ na realizowane projekty

Pakiet benefitów dla osób z orzeczeniem o niepełnosprawności

Program adaptacyjny

Jak wygląda praca w tym obszarze?

Opracowujemy i realizujemy strategie marketingowe, prowadzimy badania, analizy rynku oraz naszych Klientów, zarządzamy stroną internetową BEST i komunikacją w social mediach. Dbamy o treść i wygląd pism wysyłanych do Klientów, przygotowujemy firmowe materiały promocyjne, organizujemy kampanie reklamowe w mediach, współpracujemy z agencjami reklamowymi i PR-owymi, organizujemy eventy zewnętrzne, czuwamy nad sponsoringiem i spójnością identyfikacji wizualnej marki.

 

Nasz zespół

Jesteśmy kreatywni, dobrze zorganizowani, otwarci na pomysły i dyskusje. Dobrze czujemy się zarówno jako część zespołu, jak i samodzielni specjaliści – najważniejsze, by pracować w dobrej atmosferze i z uśmiechem. Potrafimy szybko reagować na zmieniające się okoliczności, a w naszym słowniku nie ma słowa „niemożliwe”.

Oferty pracy dla Marketing

Sprawdź