Poznaj nas

Cenimy różnorodność, dzięki niej wiele się od siebie uczymy. Poszukujemy różnych osobowości i kompetencji, w zależności od obszaru. Są wśród nas nieszablonowo myślący profesjonaliści, kreatywni i nastawieni na innowacyjność. Są też rzetelni fachowcy o wnikliwych umysłach analitycznych, na których zawsze można polegać. A także mistrzowie relacji międzyludzkich, wręcz stworzeni do wymagającej pracy z Klientem.

W BEST doceniamy umiejętności i wiedzę doświadczonych specjalistów w swoich dziedzinach, ale dostrzegamy też potencjał osób rozpoczynających karierę zawodową, otwartych na wiedzę i nowe doświadczenia w nowoczesnym, przyjaznym środowisku.

 

Co łączy nas wszystkich?

Gotowość do podejmowania wyzwań, pasja i pogoda ducha.

Masz te 3 cechy? Dołącz do nas!

Nasze wartości

Wiedza

Wiedza

Naszym zasobem jest wiedza i profesjonalizm

Etyka

Etyka

Podstawą działania - normy prawa i etyki

Skuteczność

Skuteczność

Celem - budowanie zaufania i skuteczność

Nasza kultura

Najważniejsza cecha naszej kultury organizacyjnej? Atmosfera! Ważne są dla nas relacje i atmosfera pracy. Wiemy, że ten klimat tworzą przede wszystkim codzienne gesty, zachowania, nawet tak drobne jak cześć na rozpoczęcie dnia czy smacznego przy posiłku 🙂 Często się uśmiechamy, rozmawiamy ze sobą, dobrze się razem bawimy – po prostu się lubimy. I wszyscy jesteśmy ze sobą na „Ty”Nic dziwnego, że 93% naszych pracowników jest zadowolonych z relacji ze współpracownikami.

 

Stawiamy na otwartą komunikację i promujemy kulturę bieżącego feedbacku. Ok, jak wszędzie zdarzają się nam nieporozumienia. Ale staramy się rozwiązywać je konstruktywnie, koncentrując się na wspólnym celu. Uważamy, że komunikacja to klucz do każdego sukcesu.

 

Dążymy do doskonałości, wyznaczamy ambitne cele, usprawniamy procesy. Wiemy, że prawdziwy rozwój musi ciągle trwać – dlatego z każdego błędu wyciągamy wnioski i zawsze patrzymy w przyszłość. Rozwijamy innowacyjne technologie, zdobywamy nowe rynki, a przy tym wszystkim nie zapominamy oczywiście o standardach etycznych. W końcu etyka to jedna z naszych kluczowych wartości.

 

Sprawdź w jakim obszarze możesz dołączyć do naszego grona. Pracuj w BEST.