Obsługa Klienta i Operacje

Jesteśmy ekspertami w swojej dziedzinie, a w centrum naszej uwagi zawsze jest Klient. To z myślą o tym, by jak najskuteczniej wspierać go w trudnej sytuacji, analizujemy dane i tworzymy nowe produkty, a także dbamy o bezpośrednią obsługę Klienta i stale monitorujemy jej jakość. Nasza praca nie zawsze jest łatwa, ale wiemy, że to, co robimy ma ogromne znaczenie.

 

Pion IT

Nasz zespół IT składa się m.in. z analityków biznesowych i systemowych, programistów i testerów, którzy współpracują między sobą, ale także z użytkownikami po stronie biznesu czy ekspertami zewnętrznymi. To, co nas wyróżnia, to otwartość, chęć rozwoju i gotowość na wyzwania.

 

Wsparcie biznesu

Jesteśmy zróżnicowaną grupą specjalistów – wspólnym mianownikiem naszej pracy jest wsparcie biznesu. A znamy się na tym naprawdę świetnie! Dbamy m.in. o wszelkie kwestie finansowe, ale także o komfort naszych pracowników, sprawy organizacyjne, stronę kreatywną oraz działania społeczne.

 

BEST S.A.

BEST S.A. to jedna z wiodących firm na polskim rynku usług finansowych. Zatrudniamy prawie 600 osób, dając im możliwość rozwoju w rozmaitych kierunkach. Razem tworzymy dynamiczną organizację o ciekawych perspektywach, naszym pracownikom zapewniamy udział w ciekawych i rozwojowych projektach, ale także możliwość realizacji swoich pasji i zainteresowań.

Więcej o BEST S.A.

BEST Kancelaria

Kancelaria Radcy Prawnego Rybszleger Sp. k. jest jedną z czołowych trójmiejskich firm prawniczych świadczących usługi prawne dla polskich i zagranicznych podmiotów gospodarczych. Zatrudniamy adwokatów, radców prawnych specjalizujących się w różnorodnych dziedzinach prawa.

Więcej o BEST Kancelarii

BEST TFI

Towarzystwo Funduszy lnwestycyjnych specjalizuje się w tworzeniu i zarządzaniu funduszami sekurytyzacyjnymi. Wspólnie tworzymy fundusze inwestycyjne, zarządzamy funduszami inwestycyjnymi oraz kupujemy i sprzedajemy wierzytelności.

Więcej o BEST TFI