HR

Jesteśmy wśród ludzi i dla ludzi. Naszą misją jest dbanie o Pracowników i wsłuchiwanie się w ich potrzeby – niezależnie czy dotyczą one rozwoju zawodowego, organizacji pracy czy… smaków herbat w firmowej kuchni. Do nas możesz zgłosić się ze wszystkim – pomożemy, doradzimy, podpowiemy, zmotywujemy.

Co nas wyróżnia?

Elastyczny czas pracy

Rozbudowany program Work Life Balance

Realny wpływ na realizowane projekty

BEST atmosfera

Pakiet benefitów dla osób z orzeczeniem o niepełnosprawności

Jak wygląda praca w tym obszarze?

Rozliczamy czas pracy i wypłacamy wynagrodzenia, opiekujemy się świadczeniami pozapłacowymi (benefitami), organizujemy i prowadzimy szkolenia, rekrutujemy i wprowadzamy na pokład BEST nowych Pracowników. Czuwamy także nad obszarem CSR, zarządzamy strategicznymi procesami personalnymi kształtującymi naszą kulturę organizacyjną, ale też organizujemy imprezy integracyjne, dbamy o sprawny obieg informacji w firmie, opiekujemy się grywalizacją firmową i akcjami pracowniczymi.

 

Nasz zespół

Nasz kilkunastoosobowy, barwny zespół składa się z rekruterów i z trenerów, z kadrowców i PR-owców. Mamy przeróżne umiejętności, zainteresowania i doświadczenie, którymi chętnie dzielimy się z innymi. Jesteśmy ludźmi pełnymi pasji i poczucia humoru – dobrze się rozumiemy, wzajemnie inspirujemy, jesteśmy dla siebie wsparciem i oczywiście świetnie się razem bawimy, także poza pracą.

Oferty pracy dla HR

Sprawdź