Prawo

Chcesz wykorzystać swoją wiedzę prawniczą czy dopiero zacząć naukę? Masz duże doświadczenie czy zaledwie stawiasz pierwsze kroki w zawodzie? Rozwijaj swoją karierę razem z nami – w obszarze prawnym BEST S.A. lub w Kancelarii Radcy Prawnego Rybszleger Sp. k. Poczuj atmosferę, poznaj ciekawych ludzi i rozwijaj się poprzez udział w międzydziałowych projektach.

Co nas wyróżnia?

Elastyczny czas pracy

Rozbudowany program Work Life Balance

BEST atmosfera

Program adaptacyjny

Zespół wysokiej klasy specjalistów

Jak wygląda praca w tym obszarze?

W obszarze prawnym w BEST S.A. zajmujemy się obsługą spraw na etapie postępowania cywilnego i egzekucyjnego. Naszym celem jest zapewnienie terminowej obsługi pism sądowych i komorniczych, przy zachowaniu najwyższych standardów. W Kancelarii Radcy Prawnego Rybszleger Sp. k. wspieramy pozostałe obszary firmy swoją wiedzą z rozmaitych dziedzin prawa, m.in. finansowego, pracy, administracyjnego, egzekucyjnego, cywilnego czy podatkowego.

 

Nasz zespół

Jesteśmy zgranym, ambitnym i różnorodnym zespołem. Chętnie podejmujemy wyzwania i chcemy wciąż się rozwijać. W naszych szeregach spotkasz osoby o różnym stopniu doświadczenia – od uznanych radców prawnych po studentów, świeżo upieczonych absolwentów studiów prawniczych oraz aplikantów. W relacjach pracownik – przełożony opieramy się na koleżeństwie, wzajemnym szacunku i współpracy, biorąc wspólną odpowiedzialność za realizację celów, które sobie stawiamy.

Oferty pracy dla Prawo

Sprawdź